Klienci - Dawid Słabęcki - Trener Personalny Trójmiasto

Asia Lisowska

(...) Miałam dużo szczęścia, trafiłam na sympatycznego, otwartego, inteligentnego młodego człowieka który powoli i cierpliwie wdrażał mnie do systematycznego wysiłku. Wziął pod uwagę moje słabe punkty - słabe ramiona i skrzywiony kręgosłup, podpowiadał jakie ćwiczenia powinnam jeszcze wykonywać w domu, tłumacząc dlaczego i w jaki sposób mi to pomoże. (...)

Mój pierwszy karnet na siłownię wykupiłam w sierpniu 2012 roku. Czułam się słaba i ociężała. Rano, ciężko mi było wstać z łóżka, czułam się „sztywna", musiałam się najpierw rozruszać. Słysząc o tylu osobach które nabawiały się kontuzji po niewłaściwie wykonywanych ćwiczeniach lub szybko się zniechęcały do ćwiczeń, postanowiłam ćwiczyć pod okiem fachowca. 

Miałam dużo szczęścia, trafiłam na sympatycznego, otwartego, inteligentnego młodego człowieka który powoli i cierpliwie wdrażał mnie do systematycznego wysiłku. Wziął pod uwagę moje słabe punkty - słabe ramiona i skrzywiony kręgosłup, podpowiadał jakie ćwiczenia powinnam jeszcze wykonywać w domu, tłumacząc dlaczego i w jaki sposób mi to pomoże. 

Pod okiem życzliwego, kompetentnego trenera bardzo szybko odczułam poprawę mojej kondycji fizycznej. Zauważyłam, że mój trener skrupulatnie sprawdza prawidłowość wykonywanych przeze mnie ćwiczeń a ja po każdych zajęciach czuję się znakomicie. Dawid stale mobilizuje mnie do wysiłku i regularnych ćwiczeń. Im dłużej trwały nasze treningi tym bardziej przekonywałam się, że ten młody człowiek ma ogromną wiedzę na temat prawidłowego żywienia, funkcjonowania organizmu i że stale tę wiedzę rozwija. 

Dziś nie wyobrażam sobie tygodnia bez zajęć z moim trenerem. Nie tylko zmieniła się moja sylwetka, mam więcej siły, a zajęcia są dla mnie przyjemnością. Myślę, źe duże znaczenie ma osobowość Dawida, pogoda, humor ale też dyscyplina, konsekwencja i ogromna kultura osobista.
To naprawdę wspaniały trener, polecam z nim zajęcia !!!

Asia Lisowska

 

Czytaj całość...

Sławomir T. Kalicki

(...) Od dłuższego czasu korzystam z trenerskiego doświadczenia pana Dawida Słabęckiego. Jestem bardzo zadowolony ze sposobu przeprowadzania treningów oraz z osiąganych rezultatów. Ogromne znaczenia ma również osobowość trenera, jego zaangażowanie, skrupulatność i punktualność, co razem składa slę na godny polecenia wizerunek profesjonalnego trenera dbającego o fizyczne elementy naszego rozwoju. 

Sport zawsze był moją pasją i niezastąpionym sposobem spędzania wolnego czasu. Z upływem lat okazało się, że aktywność fizyczna to bardzo efektywna dro8a do rozładowywania stresu dnia codziennego i utrzymywania sprawności fizycznej.

lntensywne uprawianie sportu niesie ze sobą również ryzyko mniejszych lub większych urazów i kontuzji. Zdałem sobie sprawę, że minimalizacja tych zagrożeń jest możliwa ty|ko przy profesjonaInym treningu ogólnorozwojowym gdzie budowanie kondycji organizmu i rozwijanie wszystkich grup mięśni połączone jest z ćwiczeniami rozciągającymi, a całość opiera się o indywidualnie dobrany program odżywiania.

Znalazłem miejsce oferujące takie podejście do treningui osobistego trenera, który spełnia opisane wyżej kryteria.

Od dłuższego czasu korzystam z trenerskiego doświadczenia pana Dawida Słabęckiego.

Jestem bardzo zadowolony ze sposobu przeprowadzania treningów oraz z osiąganych rezultatów.

Ogromne znaczenia ma również osobowość trenera, jego zaangażowanie, skrupulatność i punktualność, co razem składa slę na godny polecenia wizerunek profesjonalnego trenera dbającego o fizyczne elementy naszego rozwoju.

Sławomir T.Kalicki

Czytaj całość...

Piotr Pleszczyński

(...) Na treningu panuje miła atmosfera, lecz ćwiczenia są zawsze najważniejsze, co trener skrupulatnie egzekwuje. Szczególną uwagę zwraca na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń, co jest bardzo istotne dla bezpieczeństwa i prawidłowego rozwoju sylwetki.

Chciałbym polecić Dawida jako rzetelnego i profesjonalnego trenera . Zajęcia prowadzone są zawsze z największym zaangażowaniem, cała uwaga trenera skupia się podopiecznym. Ćwiczenia na wszystkie partie mięśniowe są zróżnicowane, dlatego żadne zajęcia nie są nudne. Do tego ich intensywność jest naprawdę wysoka, ćwiczący zawsze ma poczucie dobrze wykonanej pracy, co motywuje do kolejnych zajęć i jeszcze większego wysiłku.

Na treningu panuje miła atmosfera, lecz ćwiczenia są zawsze najważniejsze, co trener skrupulatnie egzekwuje. Szczególną uwagę zwraca na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń, co jest bardzo istotne dla bezpieczeństwa i prawidłowego rozwoju sylwetki. Elementem dopełniającym program zajęć jest odpowiednia dieta przygotowana specjalnie pod potrzeby trenującego. Konsekwentne i zdyscyplinowane trzymanie się zaleceń odnośnie odżywiania prowadzi do sukcesu. Niestety jednocześnie jest to najważniejsze i najtrudniejsze "ćwiczenie" ze wszystkich :-) Dawid wyraźnie to akcentuje i doskonale widzi, czy ktoś się trzyma diety, czy nie. Jest bardzo wymagający ale widząc efekty człowiek zapomina o zmęczeniu i pocie wylanym na treningach.

Trenując pod okiem Dawida nie ma ziewania :-)

Czytaj całość...

Michał

 (...) Ćwiczę z Dawidem już prawie rok i nie zamierzam przestawać. Polecam wszystkim, niezależnie od celu jaki chcą sobie wyznaczyć.

Dawid nie ma litości. Każdy trening z Nim jest cięższy od poprzedniego. Potrafi zmotywować do maksymalnego wysiłku. To wszystko powoduje, że treningi z Dawidem są skuteczne, a przy tym prowadzone w przyjaznej atmosferze.

Dawid to profesjonalny trener i bardzo fajny człowiek. Oprócz samego treningu potrafi też doradzić w sprawach żywieniowych i suplementacji. Ćwiczę z Dawidem już prawie rok i nie zamierzam przestawać. Polecam wszystkim, niezależnie od celu jaki chcą sobie wyznaczyć.

Czytaj całość...

Mateusz R.

(...) Przez wzgląd na mój mocno „biurowy” tryb życia doszedłem do punktu, w którym nie mogłem przekroczyć pewnej granicy jeśli chodzi o postępy w treningach. (...) Trenując z Dawidem ten impas w postępach w treningu udało się szybko przełamać, przede wszystkim dlatego że Dawid jest trenerem bardzo uważnym, zaangażowanym i ciągle poszukującym nowych rozwiązań i dróg do celu. (...)

Dawid został mi polecony przez Managera klubu, w którym trenowałem z uwagi na fakt, iż mój dotychczasowy trener zmienił pracę. Rozpoczynając współpracę z Dawidem miałem za sobą ok. 3 lat regularnych treningów z personalnymi trenerami. Przez wzgląd na mój mocno „biurowy” tryb życia doszedłem do punktu, w którym nie mogłem przekroczyć pewnej granicy jeśli chodzi o postępy w treningach. Sytuacja była o tyle frustrująca, że pilnowałem diety i regularnie trenowałem, a efekty nie były takie jakich oczekiwałem.

Trenując z Dawidem ten impas w postępach w treningu udało się szybko przełamać, przede wszystkim dlatego że Dawid jest trenerem bardzo uważnym, zaangażowanym i ciągle poszukującym nowych rozwiązań i dróg do celu. Treningi z nim są zróżnicowane co czyni je ciekawymi, a ma to duże znaczenie dla osoby trenującej regularnie. Trenując z Dawidem ma się przekonanie, że to co robimy jest ułożone w logiczny plan, który przynosi bardzo dobre efekty.

Dawid jako trener jest konsekwentny, otwarty na nowe rozwiązania i pomysły co też jest bardzo cenne w długofalowej współpracy. Ze swojej strony gorąco polecam, bo jak słyszę od kogoś że „treningi na siłowni są nudne” to najwyraźniej nie trafił na takiego trenera jakim jest Dawid. Polecam.

Mateusz (35 lat)

Czytaj całość...